SSHB10HS-17019
KEMETKEMET
SSHB10HS-17019 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSHB10HS-17019
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 1.9MH 1.7A 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSHB10HS-17019.pdf2.SSHB10HS-17019.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSHB10HS-17019
Tau Wae SSHB10HS-17019 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 1.9MH 1.7A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90849 pcs Pepa Raraunga 1.SSHB10HS-17019.pdf2.SSHB10HS-17019.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Raupapa SSHB10HS
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17095 Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 1.9mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.610" (15.50mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.9mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 170 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 170 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 1.7A