SSHB10HS-07099
KEMETKEMET
SSHB10HS-07099 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSHB10HS-07099
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 9.9MH 700MA 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSHB10HS-07099.pdf2.SSHB10HS-07099.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSHB10HS-07099
Tau Wae SSHB10HS-07099 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 9.9MH 700MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94102 pcs Pepa Raraunga 1.SSHB10HS-07099.pdf2.SSHB10HS-07099.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Raupapa SSHB10HS
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17090 Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 9.9mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.610" (15.50mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 9.9mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 810 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 810 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 700mA