SS26V-100250
KEMETKEMET
SS26V-100250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS26V-100250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 25MH 1A 2LN TH
Ngā Rauemi: SS26V-100250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS26V-100250
Tau Wae SS26V-100250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 25MH 1A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68864 pcs Pepa Raraunga SS26V-100250.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.807" W (26.00mm x 20.50mm) Raupapa SS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10582
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 25mH @ 1kHz Teitei (Max) 1.240" (31.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 700 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1A Whakaaetanga -