SS26V-070510
KEMETKEMET
SS26V-070510 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS26V-070510
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 51MH 700MA 2LN TH
Ngā Rauemi: SS26V-070510.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS26V-070510
Tau Wae SS26V-070510 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 51MH 700MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58349 pcs Pepa Raraunga SS26V-070510.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.807" W (26.00mm x 20.50mm) Raupapa SS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10580
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 51mH @ 1kHz Teitei (Max) 1.240" (31.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 51mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.4 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.4 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 700mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS26V-150121
SS26V-150121
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 12.1MH 1.5A 2LN TH
I roto i te taonga: 70886 pcs
Tikiake: SS26V-150121.pdf
RFQ
SS26SHE3_A/I
SS26SHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC
I roto i te taonga: 701160 pcs
Tikiake: SS26SHE3_A/I.pdf
RFQ
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 4.6MH 2.5A 2LN TH
Tikiake: SS26V-250046.pdf
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 25MH 1A 2LN TH
SS26SHE3_B/I
SS26SHE3_B/I