SM36B565K501B
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM36B565K501B
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.6UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SM36B565K501B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 433 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM36B565K501B
Tau Wae SM36B565K501B Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 5.6UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433 pcs Pepa Raraunga SM36B565K501B.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.220" (5.59mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 1.350" L x 0.600" W (33.00mm x 15.20mm) Raupapa SM
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara J-Lead
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose