SM3E-19.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
SM3E-19.44M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM3E-19.44M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Ngā Rauemi: SM3E-19.44M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 188 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM3E-19.44M
Tau Wae SM3E-19.44M Kaihanga Connor-Winfield
He Rahinga Kei te wātea 188 pcs Pepa Raraunga SM3E-19.44M.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa SM3 Ratonga - Whakauru: Whakaputa 8:3
Packaging Tube Paa / Case 32-DIP Module
PLL Yes Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW643
SM3E 19.44M
SM3E19.44M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakauru LVCMOS Tautanga - Max 19.44MHz