SM23B474K501AM
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM23B474K501AM
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SM23B474K501AM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 699 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM23B474K501AM
Tau Wae SM23B474K501AM Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 699 pcs Pepa Raraunga SM23B474K501AM.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.220" (5.59mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.300" W (8.89mm x 7.62mm) Raupapa SM
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara L-Lead
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose