SM24-02HTG
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM24-02HTG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24VWM 42VC SOT23-3
Ngā Rauemi: SM24-02HTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM24-02HTG
Tau Wae SM24-02HTG Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 361443 pcs Pepa Raraunga SM24-02HTG.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 2 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24V (Max) Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-3
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, SM, SPA®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 5A (8/20µs)
Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa F6349TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga SM24-02HTG Whakaahuatanga TVS DIODE 24VWM 42VC SOT23-3
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42V Capacitance @ Frequency 65pF @ 1MHz