SBC9-681-551
KEMETKEMET
SBC9-681-551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC9-681-551
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 550MA 1.05 OHM
Ngā Rauemi: SBC9-681-551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC9-681-551
Tau Wae SBC9-681-551 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 550MA 1.05 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75968 pcs Pepa Raraunga SBC9-681-551.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBC Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 1.05 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Whakatauranga onamata 550mA
I teie nei - Maama 1.1A