SBC9-220-312
KEMETKEMET
SBC9-220-312 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC9-220-312
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 3.1A 40 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC9-220-312.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC9-220-312
Tau Wae SBC9-220-312 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 3.1A 40 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82974 pcs Pepa Raraunga SBC9-220-312.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBC Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Ētahi Ingoa 399-18971
SBC9-220-312-ND
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 40 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.1A I teie nei - Maama 6.2A