SBC8-331-142
KEMETKEMET
SBC8-331-142 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC8-331-142
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1.4A 250 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC8-331-142.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC8-331-142
Tau Wae SBC8-331-142 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1.4A 250 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65415 pcs Pepa Raraunga SBC8-331-142.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.591" Dia (15.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 250 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.4A
I teie nei - Maama 2A