SBC8-151-202
KEMETKEMET
SBC8-151-202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC8-151-202
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 2A 150 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC8-151-202.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC8-151-202
Tau Wae SBC8-151-202 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 2A 150 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57767 pcs Pepa Raraunga SBC8-151-202.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.591" Dia (15.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A
I teie nei - Maama 3A