SBC6-470-232
KEMETKEMET
SBC6-470-232 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC6-470-232
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 2.3A 80 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC6-470-232.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC6-470-232
Tau Wae SBC6-470-232 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 2.3A 80 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78315 pcs Pepa Raraunga SBC6-470-232.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 80 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 5A