SBC6-331-871
KEMETKEMET
SBC6-331-871 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC6-331-871
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 870MA 410 MOHM
Ngā Rauemi: SBC6-331-871.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC6-331-871
Tau Wae SBC6-331-871 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 870MA 410 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69541 pcs Pepa Raraunga SBC6-331-871.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 410 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max Whakatauranga onamata 870mA
I teie nei - Maama 1.9A