SBC2-3R3-352
KEMETKEMET
SBC2-3R3-352 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC2-3R3-352
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 3.5A 30 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC2-3R3-352.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC2-3R3-352
Tau Wae SBC2-3R3-352 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 3.5A 30 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135207 pcs Pepa Raraunga SBC2-3R3-352.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 30 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.5A
I teie nei - Maama 4A