SBC2-102-181
KEMETKEMET
SBC2-102-181 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC2-102-181
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 180MA 4 OHM TH
Ngā Rauemi: SBC2-102-181.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC2-102-181
Tau Wae SBC2-102-181 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 180MA 4 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72126 pcs Pepa Raraunga SBC2-102-181.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 4 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Whakatauranga onamata 180mA
I teie nei - Maama 210mA