SBC1-3R3-232
KEMETKEMET
SBC1-3R3-232 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC1-3R3-232
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC1-3R3-232.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC1-3R3-232
Tau Wae SBC1-3R3-232 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239823 pcs Pepa Raraunga SBC1-3R3-232.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBC Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 40 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 2.7A