SBC1-101-571
KEMETKEMET
SBC1-101-571 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC1-101-571
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 570MA 650 MOHM
Ngā Rauemi: SBC1-101-571.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC1-101-571
Tau Wae SBC1-101-571 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 570MA 650 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191756 pcs Pepa Raraunga SBC1-101-571.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBC Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 570mA 650 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Whakatauranga onamata 570mA
I teie nei - Maama 470mA