S301RE657R2R7W
KEMETKEMET
S301RE657R2R7W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S301RE657R2R7W
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP SUPER 650F 2.7VDC SCREW TERM
Ngā Rauemi: S301RE657R2R7W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S301RE657R2R7W
Tau Wae S301RE657R2R7W Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP SUPER 650F 2.7VDC SCREW TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5133 pcs Pepa Raraunga S301RE657R2R7W.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui -0%
Whakamutunga Screw Terminals Rahi / Rahi 2.390" Dia x 2.264" L (60.70mm x 57.50mm)
Raupapa S301 Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-11678
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 0.26 mOhm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 650F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.26 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C Te kaha 650F
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S301T
S301T
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
I roto i te taonga: 25150 pcs
Tikiake: S301T.pdf
RFQ
S301T/U
S301T/U
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 15646 pcs
Tikiake: S301T/U.pdf
RFQ
S301RV308R2R7W
S301RV308R2R7W
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP 3000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
Tikiake: S301RV308R2R7W.pdf
S301K25X5FN63L5R
S301K25X5FN63L5R
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL
Tikiake: S301K25X5FN63L5R.pdf
S301T/C
S301T/C
Tikiake: S301T/C.pdf
S301F/U
S301F/U
Tikiake: S301F/U.pdf
S301F
S301F