S301K25X5FN63L5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S301K25X5FN63L5R
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL
Ngā Rauemi: S301K25X5FN63L5R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S301K25X5FN63L5R
Tau Wae S301K25X5FN63L5R Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384205 pcs Pepa Raraunga S301K25X5FN63L5R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 300pF Te matotoru (Max) X5F
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa S RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga S301K25X5FN63L5R
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 300pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S301RP128R2R7W
S301RP128R2R7W
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP 1200F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
I roto i te taonga: 5468 pcs
Tikiake: S301RP128R2R7W.pdf
RFQ
S301F
S301F
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
I roto i te taonga: 27346 pcs
Tikiake: S301F.pdf
RFQ
S301K25X5FN63L6R
S301K25X5FN63L6R
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: S301K25X5FN63L6R.pdf
S301RE657R2R7W
S301RE657R2R7W
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP SUPER 650F 2.7VDC SCREW TERM
Tikiake: S301RE657R2R7W.pdf
S301F/U
S301F/U
Kaihanga: NKK Switches