R75PD1680DQ40J
KEMETKEMET
R75PD1680DQ40J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75PD1680DQ40J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75PD1680DQ40J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75PD1680DQ40J
Tau Wae R75PD1680DQ40J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342260 pcs Pepa Raraunga R75PD1680DQ40J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Raupapa R75
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13447-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 6800pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT