R75PD1330Z340J
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75PD1330Z340J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 630VDC T/H
Ngā Rauemi: 1.R75PD1330Z340J.pdf2.R75PD1330Z340J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75PD1330Z340J
Tau Wae R75PD1330Z340J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 630VDC T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404027 pcs Pepa Raraunga 1.R75PD1330Z340J.pdf2.R75PD1330Z340J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Raupapa R75
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18303
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3300pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT