R46KW510050M1K
KEMETKEMET
R46KW510050M1K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KW510050M1K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua EMI SUPP MP X2 RAD 275VAC 10UF
Ngā Rauemi: R46KW510050M1K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KW510050M1K
Tau Wae R46KW510050M1K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga EMI SUPP MP X2 RAD 275VAC 10UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41907 pcs Pepa Raraunga R46KW510050M1K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-17033
46KW510050M1K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.776" (45.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono EMI, RFI Suppression