R46KW447040P1M
KEMETKEMET
R46KW447040P1M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KW447040P1M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R46KW447040P1M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KW447040P1M
Tau Wae R46KW447040P1M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74218 pcs Pepa Raraunga R46KW447040P1M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Raupapa R46 Ratonga X2
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 399-11846 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 4.7µF