PEH200PJ5100MB2
KEMETKEMET
PEH200PJ5100MB2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEH200PJ5100MB2
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM .01F 100V 20% SCREW
Ngā Rauemi: PEH200PJ5100MB2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEH200PJ5100MB2
Tau Wae PEH200PJ5100MB2 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM .01F 100V 20% SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2351 pcs Pepa Raraunga PEH200PJ5100MB2.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.032" Dia (51.60mm)
Raupapa PEH200 Ripple Current @ Low Frequency 15.3A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 399-12264
A451MK103M100A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.799" (96.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 23 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Te kaha 10000µF