PEH200MD5100MB2
KEMETKEMET
PEH200MD5100MB2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEH200MD5100MB2
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.PEH200MD5100MB2.pdf2.PEH200MD5100MB2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEH200MD5100MB2
Tau Wae PEH200MD5100MB2 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5468 pcs Pepa Raraunga 1.PEH200MD5100MB2.pdf2.PEH200MD5100MB2.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.441" Dia (36.60mm)
Raupapa PEH200 Ripple Current @ Low Frequency 13.6A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 399-5650
A451GK103M063A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.512" (13.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 10 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.760" (95.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose