M550B507K040AT
KEMETKEMET
M550B507K040AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M550B507K040AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 500UF 40V CHA MNT
Ngā Rauemi: M550B507K040AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 403 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 403 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M550B507K040AT
Tau Wae M550B507K040AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 500UF 40V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403 pcs Pepa Raraunga M550B507K040AT.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.453" (11.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.445" (11.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V M55 Module 50 mOhm @ 100kHz Te kaha 500µF