M550B507K025TH
KEMETKEMET
M550B507K025TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M550B507K025TH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 500UF 25V CHA MNT
Ngā Rauemi: M550B507K025TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 243 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M550B507K025TH
Tau Wae M550B507K025TH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 500UF 25V CHA MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 243 pcs Pepa Raraunga M550B507K025TH.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Raupapa M55 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case M55 Module
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.453" (11.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.445" (11.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V M55 Module 60 mOhm @ 100kHz Te kaha 500µF