L1210R2R2MDWIT
KEMETKEMET
L1210R2R2MDWIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L1210R2R2MDWIT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2A 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: L1210R2R2MDWIT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L1210R2R2MDWIT
Tau Wae L1210R2R2MDWIT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358666 pcs Pepa Raraunga L1210R2R2MDWIT.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-DWI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9598-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 190MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 80 mOhm 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Whakatauranga onamata 2A