L1207C470KPWST
KEMETKEMET
L1207C470KPWST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L1207C470KPWST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 205MA 920 MOHM
Ngā Rauemi: L1207C470KPWST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L1207C470KPWST
Tau Wae L1207C470KPWST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 205MA 920 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 723283 pcs Pepa Raraunga L1207C470KPWST.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1207 (3218 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-PWS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1207 (3218 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9594-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 920 mOhm 1207 (3218 Metric)
DC Resistance (DCR) 920 mOhm Whakatauranga onamata 205mA