L0201C1N8SRMST
KEMETKEMET
L0201C1N8SRMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0201C1N8SRMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8NH 200MA 190 MOHM
Ngā Rauemi: L0201C1N8SRMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0201C1N8SRMST
Tau Wae L0201C1N8SRMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8NH 200MA 190 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1895444 pcs Pepa Raraunga L0201C1N8SRMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 (0603 Metric) Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-RMS
Ratonga - Q @ Freq 6 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9552-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 1.8nH Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13GHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 190 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Whakatauranga onamata 200mA