L0201C1N2SRMST
KEMETKEMET
L0201C1N2SRMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0201C1N2SRMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2NH 250MA 140 MOHM
Ngā Rauemi: L0201C1N2SRMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0201C1N2SRMST
Tau Wae L0201C1N2SRMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2NH 250MA 140 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1989708 pcs Pepa Raraunga L0201C1N2SRMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 (0603 Metric) Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-RMS
Ratonga - Q @ Freq 6 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9550-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 1.2nH Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13GHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 140 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Whakatauranga onamata 250mA