F872BE333M480C
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F872BE333M480C
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 20% RADIAL
Ngā Rauemi: F872BE333M480C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F872BE333M480C
Tau Wae F872BE333M480C Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285483 pcs Pepa Raraunga F872BE333M480C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 480V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Raupapa F872
Ratonga X1 Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F87-22-C
F87-22-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FERRULE NON INS 1AWG 7/8"
I roto i te taonga: 51947 pcs
Tikiake: F87-22-C.pdf
RFQ
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FERRULE NON INS 1AWG 23/32"