F871DO474M330Z
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F871DO474M330Z
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua EMI SUPP MP X1 RAD 330VAC 0.47UF
Ngā Rauemi: F871DO474M330Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F871DO474M330Z
Tau Wae F871DO474M330Z Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga EMI SUPP MP X1 RAD 330VAC 0.47UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135113 pcs Pepa Raraunga F871DO474M330Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Raupapa F871
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-17030
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 330V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F87-18-C
F87-18-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FERRULE NON INS 1AWG 23/32"