F863BW474K310R
KEMETKEMET
F863BW474K310R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F863BW474K310R
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Ngā Rauemi: F863BW474K310R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
340 pcs
680 pcs
1020 pcs
2380 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F863BW474K310R
Tau Wae F863BW474K310R Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228119 pcs Pepa Raraunga F863BW474K310R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Raupapa F863
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-14820-3
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.752" (19.10mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.47µF