F863BN334K310ALW0L
KEMETKEMET
F863BN334K310ALW0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F863BN334K310ALW0L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
Ngā Rauemi: F863BN334K310ALW0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F863BN334K310ALW0L
Tau Wae F863BN334K310ALW0L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289132 pcs Pepa Raraunga F863BN334K310ALW0L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Raupapa F863
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-14827
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.33µF