F862DB154K310ZLH0J
KEMETKEMET
F862DB154K310ZLH0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F862DB154K310ZLH0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: F862DB154K310ZLH0J.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F862DB154K310ZLH0J
Tau Wae F862DB154K310ZLH0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230593 pcs Pepa Raraunga F862DB154K310ZLH0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Raupapa F862
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11697
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono EMI, RFI Suppression