F862BY474K310Z
KEMETKEMET
F862BY474K310Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F862BY474K310Z
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: F862BY474K310Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
510 pcs
1020 pcs
2550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F862BY474K310Z
Tau Wae F862BY474K310Z Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185115 pcs Pepa Raraunga F862BY474K310Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Raupapa F862
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12369
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono EMI, RFI Suppression