F161SL473K100V
KEMETKEMET
F161SL473K100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F161SL473K100V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC 2824
Ngā Rauemi: F161SL473K100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F161SL473K100V
Tau Wae F161SL473K100V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111608 pcs Pepa Raraunga F161SL473K100V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) Raupapa F161
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-13575-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2824 (7260 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Automotive