F161PP393M100V
KEMETKEMET
F161PP393M100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F161PP393M100V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220
Ngā Rauemi: F161PP393M100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F161PP393M100V
Tau Wae F161PP393M100V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91341 pcs Pepa Raraunga F161PP393M100V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa F161
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-13576-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.039µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F161SP334K063V
F161SP334K063V
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC 2824
I roto i te taonga: 103954 pcs
Tikiake: F161SP334K063V.pdf
RFQ
F161SL473K100V
F161SL473K100V
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC 2824