ESW397M035AH4AA
KEMETKEMET
ESW397M035AH4AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESW397M035AH4AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: ESW397M035AH4AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESW397M035AH4AA
Tau Wae ESW397M035AH4AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356791 pcs Pepa Raraunga ESW397M035AH4AA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ESW Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6630
SW397M035AH4AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 52 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 52 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 52 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF