ESW337M050AH4EA
KEMETKEMET
ESW337M050AH4EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESW337M050AH4EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ESW337M050AH4EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESW337M050AH4EA
Tau Wae ESW337M050AH4EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248255 pcs Pepa Raraunga ESW337M050AH4EA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ESW Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6661-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 90 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF