ESW108M063AM3AA
KEMETKEMET
ESW108M063AM3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESW108M063AM3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: ESW108M063AM3AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESW108M063AM3AA
Tau Wae ESW108M063AM3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85602 pcs Pepa Raraunga ESW108M063AM3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ESW Ripple Current @ Low Frequency 1.074A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6624
SW108M063AM3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 36 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.496" (38.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 36 mOhm @ 100kHz 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF