ESW108M035AL4AR
KEMETKEMET
ESW108M035AL4AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESW108M035AL4AR
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESW108M035AL4AR
Tau Wae ESW108M035AL4AR Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146319 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESW Ripple Current @ Low Frequency 1.338A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6622
SW108M035AL4ARKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 100kHz 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESW108M063AM3AA
ESW108M063AM3AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL