ESK477M050AH4EA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK477M050AH4EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V THRUHOLE
Ngā Rauemi: ESK477M050AH4EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK477M050AH4EA
Tau Wae ESK477M050AH4EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS