ESK476M035AC3EA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK476M035AC3EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V THRUHOLE
Ngā Rauemi: ESK476M035AC3EA.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK476M035AC3EA
Tau Wae ESK476M035AC3EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS