ESH338M010AL3AA
KEMETKEMET
ESH338M010AL3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESH338M010AL3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ESH338M010AL3AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESH338M010AL3AA
Tau Wae ESH338M010AL3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277149 pcs Pepa Raraunga ESH338M010AL3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESH Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6583
SH338M010AL3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESH337M035AH1AA
ESH337M035AH1AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 726606 pcs
Tikiake:
RFQ
ESH3B V7G
ESH3B V7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
I roto i te taonga: 420725 pcs
Tikiake: ESH3B V7G.pdf
RFQ
ESH3B R7G
ESH3B R7G