ESH337M050AH4AA
KEMETKEMET
ESH337M050AH4AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESH337M050AH4AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ESH337M050AH4AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESH337M050AH4AA
Tau Wae ESH337M050AH4AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 387242 pcs Pepa Raraunga ESH337M050AH4AA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ESH Ripple Current @ Low Frequency 535mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 802.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6582
SH337M050AH4AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESH3B-E3/57T
ESH3B-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
I roto i te taonga: 205175 pcs
Tikiake: ESH3B-E3/57T.pdf
RFQ
ESH3B R7G
ESH3B R7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 347483 pcs
Tikiake: ESH3B R7G.pdf
RFQ
ESH3B V6G
ESH3B V6G
Tikiake: ESH3B V6G.pdf
ESH337M025AG3AA
ESH337M025AG3AA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: ESH337M025AG3AA.pdf
ESH3B V7G
ESH3B V7G