CKC33C224FCGAC7210
KEMETKEMET
CKC33C224FCGAC7210 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKC33C224FCGAC7210
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1%
Ngā Rauemi: CKC33C224FCGAC7210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKC33C224FCGAC7210
Tau Wae CKC33C224FCGAC7210 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6782 pcs Pepa Raraunga CKC33C224FCGAC7210.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Raupapa KC-LINK
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose