CKC33C224JCGACAUTO
KEMETKEMET
CKC33C224JCGACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKC33C224JCGACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 5% A
Ngā Rauemi: CKC33C224JCGACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKC33C224JCGACAUTO
Tau Wae CKC33C224JCGACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 5% A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8621 pcs Pepa Raraunga CKC33C224JCGACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Raupapa KC-LINK
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Ētahi Ingoa 399-18254-1
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) Te kaha 0.22µF